O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe "BESPOL" Sp. z o.o. powstało w 2000r. jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością osób cywilnych, w wyniku restrukturyzacji Spółdzielni Usług Rolniczych i Mechanicznych w Łasinie. Działalność swoją rozpoczęliśmy z dniem 1.01.2001r. Nasza siedziba znajduje się w Łasinie przy ulicy Młyńskiej 78.

Filarami działalności firmy „BESPOL” są 3 działalności:

Jesteśmy prężną, nieustannie rozwijającą się firmą. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, niezbędne do profesjonalnej obsługi klienta. Dążymy do podnoszenia standardów świadczonych usług i jesteśmy ukierunkowani na ciągły rozwój kompetencji naszych współpracowników. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne warunki współpracy. Wychodzenie naprzeciw wymaganiom Klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań to zaleta, która wyróżnia nas wśród konkurencji. Gorąco zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą i zapoznanie się z ofertą.

Zbigniew Bulera - Prezes zarządu

 

Galeria

Nasze miasto

Nasza firma jest od lat mocno związania z miastem Łasin i dlatego chcieliśmy w kilku zdaniach je opisać a także zaprosić wszystkich by w wolnej chwili nie wahali się nas odwiedzić.

Łasin to miasto położone nad Jeziorem Łasińskim (tzw. jezioro Zamkowe) o bardzo bogatej historii. Pierwsza osada istniała już za Bolesława Chrobrego. Najwcześniejsza historyczna informacja o istnieniu osady o nazwie Łasin pochodzi z 1014. Prawa miejskie Łasin otrzymał od Krzyżaków w 1298. Po zakończeniu I wojny światowej Łasin, po prawie 150 latach zaborów i rządów pruskich, powrócił ponownie do Polski. Łasin, jak na stare miasto przystało, posiada swój herb - głowę sw. Jana Chrzciciela oraz swoja flagę.

Miasto posiada wiele zabytków do dziś dostępnych do zwiedzania: zabytkowy ratusz, kościół archiprezbiterialny pw. św. Katarzyny z 1328 roku, wieża ciśnień zbudowana w 1893r oraz gmach magistratu miejskiego powstały w 1900r. Ponadto w Łasinie znajduje się Muzeum Pożarnictwa Ziemi Pomorskiej, istniejące przy miejscowej OSP Łasin.

Naprawdę warto nas odwiedzić.